SON DAKİKA

habermavi

Akşener Kırşehire geldi yer yerinden oynadı…

Akşener Kırşehire geldi yer yerinden oynadı…
Bu haber 25 Mayıs 2018 - 21:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akşener: Küçük Emrah baba oldu bu hala ağlıyor

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in Kırşehir Cacabey Meydanı’nda yaptığı mitinge de yoğun ilgi oldu. Mitingde Ruziye Buzluk adlı yaşlı bir kadın sıcak hava ve yorgunluk nedeniyle bayıldı ancak ayıldıktan sonra da mitingi izlemeye devam etti, hastaneye gitmek de istemedi. Oturması için kendisine tabure getirilen kadın mitingi sonuna kadar takip etti.

Akşener Kırşehir Şeker Fabrikası’nın satışına büyük tepki göstererek “Şeker Fabrikalarını satın alanlara sesleniyorum. Sakın o fabrikalara dokunmayın çünkü ben iptal edeceğim” dedi.

İKİ AYYAŞ

Akşener, “İyi ki İYİ Parti kuruldu böylece her 19 Mayıs’ta, 23 Nisan’da hasta olanlar iyileşti. ‘İki ayyaş’ diyenler şimdi Anıtkabir’e gidiyor” açıklaması da yaptı. Akşener, Kayseri ve Kırşehir’de yine kadınların hediye ettiği yazmaları alarak ‘’Bu yazmalardan müze yapacağım. Gelip siz de göreceksiniz’ dedi. Akşener “İnşallah ilk kadın cumhurbaşkanı olacağım” dediği konuşmasında şunları söyledi

Akşener için bağış çağrısı

EK GÖSTERGE

Tayyip bey polisin, sağlıkçıların ek göstergesini arttıracakmış. Elini tutan mı var şimdi yapsana bir KHK ile? Abbas yolcu. O kibir abidesi bitti tekrar ağlama durumuna döndü. Tekrar Küçük Emrah rolünü takındı. Doğduğundan beri mağdur. Küçük Emrah büyüdü baba oldu bu hala ağlıyor.

HARAM LOKMA

Haram lokma yiyenin edep yerleri açılır. Bu arkadaşlar kul hakkı yemeye başladıklarından beri edep ve haya duyguları ortadan kalkıyor. Haram lokma yerseniz ben de seçildiğim günden itibaren o haram lokmaları yiyenlerden fitil fitil getireceğim. Sayın Erdoğan bir altın yüzük gösterdi. Dedi ki bunun dışında malım mülküm olursa hırsızlık yaptı dersiniz. Doğru söyledi.

PARASINI SORDU

Akşener mitingi izlemeye gelen bir çiftçiye ‘’Cebinde kaç paran var ?” diye sordu. 25 lira olduğunu öğrenince ‘’25 lirası var. Sizin huzurunuzda söz veriyorum. Bakan çocukları yerine vatan çocuklarının yanında olacağım” dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
‘Birlikte Başaracağız’ sloganıyla 24 Haziran seçim kampanyasına Ziraat Bankası ve İş Bankası hesaplarına bağış yapılarak destek olunacağını da sözlerine ekleyen Türkkan, “Ziraat Bankası için
TR18 0001 0024 8600 0343 4350 01 ile İş Bankası TR45 0006 4000 0014 3623 4343 43 numaralı bağış hesaplarına tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Çiftçisinden emeklisine, işçisinden memuruna,
gençlerinden çocuklarına kadar herkesin mutlu olduğu Türkiye hayaliyle, milletimize huzur vaat eden Genel Başkanımız Meral Akşener’in, halkımızdan aldığı güçle 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı olacağından da kimsenin şüphesi olmasın.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA